Jdi na obsah Jdi na menu
 


TŘÍDNÍ SEZNAMY (školní rok 2017/2018)

 

TŘÍDNÍ SEZNAMY DĚTÍ

školní rok 2017/2018

VÝSLEDKY PŘIJETÍ 2017.docx

 

MŠ 279

TŘÍDA BERUŠEK Výsledek obrázku pro ladybug cartoon

 Paní učitelky: Ivana Vrbková, Hana Köstlerová

  1. Bárta Matěj
  2. Černý Adam
  3. Dráb František
  4. Dusík Adam
  5. Fukač Sebastian
  6. Gregorová Eliška
  7. Hanáková Liliana
  8. Ivánková Lucie
  9. Janík Patrik
  10. Jelínková Nikol
  11. Krejčí Adéla
  12. Kühn René
  13. Kutlák Milan
  14. Kutláková Nela
  15. Nováčková Natálie
  16. Samaš Jan
  17. Seitl Viktor
  18. Soukal Tadeáš
  19. Stasová Karolína
  20. Stehlíková Anna
  21. Szczurek David
  22. Šinkovič Jessica
  23. Štangl Petr
  24. Švanda Jan
  25. Truhlář Marek
  26. Truhlářová Adéla
  27. Vacková Nikola
  28. Vartiaková Kristina

 

TŘÍDA SLUNÍČEK      Související obrázek

 Paní učitelky: Anna Bobková, Sylva Doležalová

  1. Benešová Eiška
  2. Böhm Oto
  3. Brouček Kryštof
  4. Brouček Ondřej
  5. Cirkl Jakub
  6. Drmota Tobias
  7. Duráčová Adriana
  8. Genzerová Klára
  9. Jánošová Beáta
  10. Jelínek Ondřej
  11. Koník Maxmilian
  12. Krejčí Jakub
  13. Křoustek Matěj
  14. Květoň Tobias
  15. Květová Natálie
  16. Lodes Šimon
  17. Ondráčková Safiye 
  18. Pham Vu Huy Luan
  19. Pobišová Laura
  20. Svoboda Vít
  21. Svobodová Eliška
  22. Šachlová Nela
  23. Tumpachová Nikol
  24. Valenda Hubert
  25. Vaníček Šimon
  26. Vaňková Kristýna
  27. Vedrová Nikol
  28. Zichalová Jaroslava
  29.  

TŘÍDA MOTÝLKŮ   Související obrázek

 Paní učitelky: Helena Stehlíková, Petra Slabá

  1. Čechová Šárka
  2. Doležalová Michaela
  3. Ficek Jakub
  4. Fikar Lukáš
  5. Hájková Štěpánka
  6. Halásková Eliška
  7. Hon Lukáš
  8. Jašová Nikol
  9. Klinerová Barbora
  10. Kroupa Jáchym
  11. Mittnerová Eva
  12. Mittnerová Ina
  13. Navrátil Šimon
  14. Novák Matyáš
  15. Oktofianto Tomas
  16. Seifertová Rozálie
  17. Slavíková Klára
  18. Smutný Jakub
  19. Svobodová Barbora
  20. Šimášek Erik
  21. Tesařová Emma
  22. Trojanová Eliška
  23. Vincour Denis

 

MŠ 116

 

TŘÍDA VČELIČEKVýsledek obrázku pro bee cartoon

 Paní učitelky: Petra Vetchá, Martina Opletalová 

  1. Danielová Valerie
  2. Dufková Kateřina
  3. Ficek Jakub
  4. Havránek Jakub
  5. Havránková Anna
  6. Hučková Sofie
  7. Jung Jiří
  8. Koch Václav
  9. Krejčí Nelly
  10. Lattner Matyáš
  11. Lengálová Ema
  12. Machyl Tomáš
  13. Mikušová Anna
  14. Ministrová Sofie
  15. Musil Maxmilian
  16. Musil Sebastian
  17. Peňásová Eliana
  18. Schneider Marcel
  19. Straka Jáchym
  20. Šuba Patrik
  21. Talášková Nikol
  22. Tapšíková Natálie
  23. Trnková Lilly
  24. Vašat Petr
  25. Žižka Jan

 

TŘÍDA KOŤÁTEK  Související obrázek

 Paní učitelky: Ludmila Gablerová 

  1. Binderová Adéla
  2. Černý Jiří
  3. Doležalová Andrea
  4. Drozd Matěj
  5. Dvořáková Michaela
  6. Farkaš Tomáš
  7. Jonáš Daniel
  8. Jonášová Nela
  9. Krutá Anna Elena
  10. Krutá Katarína
  11. Marek František
  12. Marková Kateřina
  13. Pavlík Ondřej
  14. Pokorný Lukáš
  15. Pokorný Milan
  16. Pošvanc Patrik
  17. Procházková Eliška
  18. Protivná Emma
  19. Slavík Jan
  20. Steinmetz Šimon
  21. Toufar Lukáš
  22. Vejtasová Veronika
  23. Vincourová Julie
  24. Zemčík Patrik

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zapis do skolky

(Patrik Suba , 8. 6. 2017 8:19)

32

Suba

(Partrik, 8. 6. 2017 8:17)